Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strykowie


  • Kartka z kalendarza


  • Kalendarium

    Sobota, 2024-06-15

    Imieniny: Jolanty, Lotara


  • Statystyki

    • Odwiedziny: 1114840
    • Do końca roku: 199 dni
    • Do wakacji: 6 dni

Zajęcia dodatkowe

ZAJĘCIA DODATKOWE W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Zajęcia dodatkowe wpisane są w plan lekcji – widoczne dla każdego ucznia uczęszczającego na wybrane zajęcia. Frekwencja z zajęć pozalekcyjnych nie wliczana jest do ogólnej frekwencji ucznia, a tym samym nie wpływa na realizację obowiązku szkolnego.

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE PASJE I ZAINTERESOWANIA

LP

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA I UZDOLNIENIA

PROWADZĄCY

 

DZIEŃ TYGODNIA

 

GODZINA

1.              

Koło matematyczne kl. 7-8

Martyna Białas

środa

 07:10 – 07:55

2.              

Koło sportowe kl. 1-3

Lucyna Jóźwiak

czwartek

12:40 – 13:25

3.              

Koło sportowe kl. 4-6

Lucyna Jóźwiak

środa

14:35 – 15:20

4.              

Koło j. angielskiego kl. 7-8

Paulina Krzyżańska

środa

07:10 – 07:55

5.              

Koło fotograficzne kl. 4-8

Tomasz Małyga

czwartek (co 2 tyg.)

07:10 – 07:55

6.              

Klub humanitarny kl. 4-8

Tomasz Małyga

czwartek (co 2 tyg.)

07:10 – 07:55

7.              

Koło plastyczno – muzyczne kl. 4-8

Tomasz Mazurkiewicz

wtorek (co 2 tyg.)

13:40 – 14:25

8.              

Koło komputerowe kl. 1-3

Sławomir Miazga

środa

12:40 – 13:25

9.              

Koło informatyczne kl. 4-8

Sławomir Miazga

piątek

07:10 – 07:55

10.           

Koło komunikacyjne BRD

Sławomir Miazga

czwartek (co 2 tyg.)

07:00 – 07:45

11.           

Koło taneczne kl. 4-8

Paulina Mikołajczak – Górnowicz

wtorek

14:25 – 15:20

12.           

Koło artystyczne kl. 1-3

Ewa Pawlik

środa

12:40 – 13:25

13.           

Koło teatralne kl. 4-8

Agnieszka Słomska

poniedziałek

13:40 – 15:20

14.           

Koło dziennikarskie kl. 4-8

Agnieszka Słomska

poniedziałek

07:10 – 07:55

15.           

Koło przyrodnicze kl. 1-3

Justyna Wójcik

czwartek

12:40 – 13:25

ZAJĘCIA WYRÓWNUJĄCE SZANSE EDUKACYJNE

LP

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO – WYRÓWNAWCZE

PROWADZĄCY

 

DZIEŃ TYGODNIA

 

GODZINA

1.              

Matematyka kl.4

Karina Włodarczak

poniedziałek

12:40 – 13:25

2.              

Matematyka kl. 5-6

Martyna Białas

wtorek

07:10 – 07:55

3.              

Matematyka kl. 7-8

Martyna Białas

czwartek

07:10 – 07:55

4.              

Język polski kl. 4

Anna Durczak - Białas

czwartek

12:40 – 13:25

5.              

Język polski kl. 5-6

Anna Durczak - Białas

piątek

12:40 – 13:25

6.              

Język angielski 4-8

Paulina Mikołajczak – Górnowicz

środa

07:10 – 07:55

7.              

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze kl. 3

Ewa Pawlik

środa

11:45 – 12:30

8.              

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze kl. 2

Izabela Sommerfeld

środa

11:45 – 12:30

9.              

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze kl. 1

Justyna Wójcik

środa

11:45 – 12:30