Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strykowie

Nasze sukcesy

Sukcesy w konkursach i olimpiadach
rok szkolny 2020/2021
Imię i nazwisko Nazwa konkursu Miejsce
Oskar Kruszona Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Biblijnej "Czyny Jezusa - zrozumienie głębi i odkrycie Ewangelii wg. św. Marka III
Dawid Rybarski Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Biblijnej "Czyny Jezusa - zrozumienie głębi i odkrycie Ewangelii wg. św. Marka III
Nina Bobrowska Urząd Miejski W Stęszewie"Stęszew oczami dzieci i mlodzieży" III
Tymoteusz Przybylak Urząd Miejski W Stęszewie"Stęszew oczami dzieci i mlodzieży" Wyróżnienie
Franciszek Lerke Konkurs na Eko- torbę z własnym nadrukiem I
Nina Bobrowska Konkurs na Eko- torbę z własnym nadrukiem III
Bartosz Gierko Konkurs języka angielskiego The Big Challenge I
Aleksandra Pawlik Konkurs języka angielskiego The Big Challenge II
Joanna Paśka Konkurs języka angielskiego The Big Challenge III
Jakub Jankowski Konkurs języka angielskiego Archimedes Laureat
Zofia Jurga Konkurs języka angielskiego Archimedes Laureat
Gabriela Rychlik Konkurs języka angielskiego Archimedes Laureat
Bartosz Gierko Konkurs języka angielskiego Edi Panda wyróżnienie
Aleksandra Pawlik Wojewódzki Konkurs Poezji Romskiej "Bajka cygańska" pod patronatem Kuratora Oświaty II
     
rok szkolny 2021/2022
Imię i nazwisko Nazwa konkursu Miejsce
Zuzanna Gierut Archimedes Plus z matematyki laureat III stopnia
Mateusz Pawicki Archimedes Plus z matematyki laureat V stopnia
Brayan Pawlak Archimedes Plus z matematyki laureat IV stopnia
Bartosz Gierko Konkurs Informatyczny Avatarek X edycja IV w finale ogólnopolskim
Bartosz Nowicki Konkurs Informatyczny Avatarek X edycja IV w finale ogólnopolskim
Gabriela Rychlik „Mój szkolny kolega z misjiI”. XXI edycja: „Fratelli tutti – braterstwo misyjne” - kategoria literacka I w kraju
Alina Piekarska Gminny Konkurs Recytatorski "Wiosenne przebudzenie" wyróżnienie
Julia Kempa Dom Kultury w Stęszewie- Ozdoba choinkowa II
Alina Piekarska Gminny Konkurs Przyrodniczy I
Emilia Matuszewska Gminny Konkurs Przyrodniczy I
Julia Kempa Gminny Konkurs Przyrodniczy I
Zuzanna Szulc Gminny Komkurs Przyrodniczy I
Bartosz Nowicki Konkurs języka angielskiego Edi Pingwin wyróżnienie
Bartosz Gierko Konkurs języka angielskiego Edi Pingwin wyróżnienie
Gabriela Rychlik Konkurs języka angielskiego Archimedes Laureat II stopnia
Zofia Jurga Konkurs języka angielskiego Archimedes Laureat IV stopnia
Bartosz Gierko Konkurs języka angielskiego Archimedes Laureat IV stopnia
Joanna Paśka Konkurs języka angielskiego Archimedes Laureat V stopnia
Joanna Paśka Konkurs języka angielskiego The Big Challenge I
Jakub Jankowski Konkurs języka angielskiego The Big Challenge II
Bartosz Gierko Konkurs języka angielskiego The Big Challenge III
Wojciech Pyrzyński Dom Kultury w Stęszewie- Ozdoba choinkowa I
Franciszek Skrzydlewski Dom Kultury w Stęszewie- Palma wielkanocna I
Lena Białas Konkurs Czytelniczy II
Bartosz Nowicki Konkurs języka polskiego Archimedes laureat
Gabriela Rychlik Konkurs języka polskiego Archimedes laureat
Aleksandra Pawlik Konkurs języka polskiego Archimedes laureat
Joanna Zwierzchowska Konkurs języka angielskiego Edi Panda wyróżnienie
Jakub Jankowski Konkurs języka angielskiego Edi Panda wyróżnienie
Gabriela Rychlik Gminny Konkurs Recytatorski "Wiosenne przebudzenie" III
Aleksandra Pawlik Gminny Konkurs Recytatorski "Wiosenne przebudzenie" I
Aleksandra Pawlik Powiatowy Konkurs Recytatorski "Wiosenne przebudzenie" I
Aleksandra Pawlik XXXVII Wojewódzki Konkurs Recytatorski

finalista,

laureat etapu powiatowego

Adrianna Brzostowska Wojewódzki Konkurs Poezji Romskiej "Bajka cygańska" pod patronatem Kuratora Oświaty III
Filip Adamski Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Gminy w Sztafetowych Biegach Przełajowych II
Nikodem Rybarczyk Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Gminy w Sztafetowych Biegach Przełajowych II
Bartosz Targowski Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Gminy w Sztafetowych Biegach Przełajowych II
Bartosz Nowicki Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Gminy w Sztafetowych Biegach Przełajowych II
Wiktor Polaczek Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Gminy w Sztafetowych Biegach Przełajowych II
Bartosz Przybylak Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Gminy w Sztafetowych Biegach Przełajowych II
Mateusz Krupa Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Gminy w Sztafetowych Biegach Przełajowych II
Kacper Krupa Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Gminy w Sztafetowych Biegach Przełajowych II
Dominik Wurster Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Gminy w Sztafetowych Biegach Przełajowych II
Dominik Jankiewicz Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Gminy w Sztafetowych Biegach Przełajowych II
Filip Adamski Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej I
Nikodem Rybarczyk Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej I
Bartosz Targowski Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej I
Dominik Wurster Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej I
Wiktor Polaczek Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej I
Bartosz Przybylak Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej I
Dominik Jankiewicz Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej I
Filip Adamski Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej I
Nikodem Rybarczyk Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej I
Bartosz Targowski Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej I
Wiktor Polaczek Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej I
Bartosz Przybylak Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej I
Dominik Jankiewicz Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej I
Filip Adamski Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Finał Rejonu w Halowej Piłce Nożnej II
Nikodem Rybarczyk Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Finał Rejonu w Halowej Piłce Nożnej II
Bartosz Targowski Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Finał Rejonu w Halowej Piłce Nożnej II
Wiktor Polaczek Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Finał Rejonu w Halowej Piłce Nożnej II
Bartosz Przybylak Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Finał Rejonu w Halowej Piłce Nożnej II
Dominik Jankiewicz Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Finał Rejonu w Halowej Piłce Nożnej II
Mateusz Krupa Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Finał Rejonu w Halowej Piłce Nożnej II
Kacper Krupa Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej I
Nikodem Rybarczyk Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej I
Bartosz Targowski Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej I
Wiktor Polaczek Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej I
Bartosz Przybylak Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej I
Dominik Jankiewicz Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej I
Mateusz Krupa Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej I
Filip Adamski Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Gminy w Piłce Koszykowej II
Nikodem Rybarczyk Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Gminy w Piłce Koszykowej II
Bartosz Targowski Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Gminy w Piłce Koszykowej II
Wiktor Polaczek Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Gminy w Piłce Koszykowej II
Bartosz Przybylak Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Gminy w Piłce Koszykowej II
Dominik Jankiewicz Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Gminy w Piłce Koszykowej II
Dominik Wurster Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Gminy w Piłce Koszykowej II
Wiktor Człapa Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Gminy w Piłce Koszykowej II
Mateusz Krupa Igrzyska Dzieci - Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej II
Alan Szpoper Igrzyska Dzieci - Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej II
Adrian Langowicz Igrzyska Dzieci - Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej II
Igor Uryzaj Igrzyska Dzieci - Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej II
Brayan Pawlak Igrzyska Dzieci - Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej II
Mieszko Tuliszka IX Powiatowy Konkurs Piosenki Międzynarodowej "Muzyka na językach" pod patronatem Starostwa Powiatowego w Grodzisku Wlkp I
Mieszko Tuliszka udział w przesłuchaniach w ciemno do "THE VOICE OF POLAND" -
 
 
 
 
 
 
 
• Maja Piekarska – Konkurs Matematyczny KANGUR 2019 r. – wyróżnienie,
• Mateusz Krupa – Konkurs Matematyczny KANGUR 2019 r. – wynik bardzo dobry,
• Aleksandra Pawlik – I miejsce i tytuł laureata w finale Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego – marzec 2019 r.,
• Adrianna Nowicka – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Bajka Cygańska” w Poznaniu pod patronatem Wojewody Wielkopolskiego – maj 2019 r.,
• Bartosz Gierko – I miejsce w szkole, język angielski, konkurs The Big Challenge, rok szkolny 2018/2019 r., 
• III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Poznańskiego w Unihokeju Dziewcząt  2017 r.,
• III miejsce w Półfinale Mistrzostw Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców 2018 r.,
• IV miejsce w Półfinale Mistrzostw Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt 2018 r.,
• I miejsce w Igrzyskach Dzieci w Halowej Piłce Nożnej w Półfinale Powiatu 2018 r.,
• IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Poznańskiego w Unihokeju Dziewcząt  2018 r.
 
rok 2019/2020: