Witamy na naszej stronie.

Mamy nadzieję, że dzięki niej zarówno rodzice podopiecznych, jak i podopieczni będą mogli bardziej zaangażować się w życie placówki.

Dzisiaj na tablicy

Szanowni Państwo,

Drodzy Uczniowie,

od 9 listopada w całości klasy 1-8 przechodzą na naukę zdalną. Dla rodziców pracujących i tych, którzy nie mają odpowiednich warunków domowych do nauki zdalnej, zostaje zorganizowana opieka świetlicowa oraz  możliwość uczęszczania dziecka na zajęcia stacjonarne w szkole.

Kilka najważniejszych informacji:

- lekcje trwać będą 30 minut w klasach 1-8 i od 9 listopada obowiązywać będzie skrócony rozkład dzwonków (zspstrykowo.edu.pl/p,127,plan-dzwonkow); w dzienniku nie ma możliwości zmiany dzwonków, więc proszę sugerować się  planem dzwonków ze strony internetowej.

- lekcje odbywają  się za pomocą komunikatora SKYPE poszczególnych klas. Proszę rodziców klas 1-3 o odnalezienie swojej klasy i przesłanie zaproszenia:

1. klasa 1: zspstrykowo1a@wp.pl

2. klasa 2: zspstrykowo2a@wp.pl

3. klasa 3: zspstrykowo3a@wp.pl

Wszędzie powinno się pojawiać imię i nazwisko JANUSZ KORCZAK.

- proszę aby dzieci jutro zabrały wszystkie podręczniki i zeszyty, które będą im potrzebne do nauki w domu.

- 30 minut trwać będą wszystkie zajęcia lekcyjne oraz koła zainteresowań, ZKK, zajęcia wyrównawcze, ale zajęcia rewalidacyjne dalej trwają 45 minut.

- Koła zainteresowań,które rozpoczynają się na godzinie zerowej startują o godzinie 7.25 zamiast 7.10.

- lekcje w klasach 1-8 prowadzone są według rzeczywistego planu lekcji (czyli odbywają  się wszystkie przedmioty zgodnie z planem zajęć z danego dnia), uczniowie rozpoczynają lekcje o godzinie 8.00 i kończą  najpóźniej 12.35.

- lekcje za nieobecnych nauczycieli będą, co do zasady odwoływane w dzienniku elektronicznym i wówczas uczniowie mają "okienko".

- uczniowie, którzy będą uczęszczać na zajęcia stacjonarne i będą korzystać ze świetlicy z powodu warunków domowych lub tego, że rodzice pracują, od 9 listopada przychodzą pod budynek przy ul. Szkolnej 10.

- dla dzieci korzystających ze świetlicy będzie możliwość zamówienia obiadu, ale tylko wtedy, gdy będzie funkcjonować przedszkole (nikt nie dowiezie do szkoły pojedynczego obiadu).

W przypadku kolejnych zmian dotyczących organizacji pracy placówki, tj. szkoły lub/i przedszkola będziecie Państwo informowani na bieżąco.

W razie pytań służę pomocą,

Igor Bykowski

dyrektor ZSP w Strykowie