Dzielmy się tym, co mamy… pomagamy bezdomnym zwierzętom

Na początku listopada br. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym przy ul. Bukowskiej rozpoczęła się akcja pomocy bezdomnym zwierzętom ze Schroniska  w Gaju. Przedszkolaki, uczniowie klas I-III, ich całe rodziny, nauczyciele zaangażowali się w zbiórkę darów dla naszych Milusińskich.

Wszyscy stanęli na wysokości zadania oraz wrażliwi na los bezdomnych zwierząt przynosili dla nich psie bądź kocie przysmaki i nie tylko. Nie mogło też zabraknąć pogadanki z dziećmi dotyczącej jakże ważnej i odpowiedzialnej pracy w schronisku. Chcielibyśmy, by uczniowie naszej szkoły uczyli się odpowiedzialności, aby nie byli obojętni na los pokrzywdzonych zwierząt, których wokół nas nie brakuje.

Za dotychczasową wspólną akcję oraz dobre serca Wszystkim serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że niesienie pomocy zwierzętom na stałe zostanie wpisane w szkolny kalendarz.

Natalia Młynarek