#TrashChallengeStrykowo#

Inicjatywa #TrashChallengeStrykowo# w październiku zachęciła do sprzątania swojej okolicy czworo uczniów z klasy 4: Alana Pierszalskiego, Zosię Jurgę, Zosię Wurster oraz Anię Pukacz.

Liczymy, że zbieranie śmieci w swojej najbliższej okolicy nabierze rozpędu i będzie przybywać uczniów, którzy chcieliby też dołączyć do tej akcji.

Dziewczęta z klasy 4 posprzątały część ulicy Kolejowej-przy chodniku i przy peronie oraz część ulicy Lipowej. Eko Patrol???? zebrał dużo śmieci: puszki, opakowania styropianowe po żywności, papierki, bilety, butelki po alkoholu i butelki plastikowe po napojach, pudełka po papierosach, opakowania po chipsach, woreczki plastikowe.

Po zakończeniu sprzątania dziewczyny oczywiście posegregowały śmieci do odpowiednich worków.

Dziękujemy za zaangażowanie i czekamy na więcej takich pro-ekologicznych działań!