Dzień Babci i Dziadka w 3 latkach

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola 22 stycznia gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.

Każda grupa przedszkolna zapraszała swoich Dziadków i Babcie w inny dzień. Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. Dzieciaki pod czujnym okiem Pani zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość. Na koniec dzieci zaśpiewały „Sto lat” i wręczyły prezenty. Później czekała dla gości pewna niespodzianka. Konkurencje dla Babć i Dziadków min. obieranie jabłka, łowienie ryb, wbijanie gwoździ.