Środa, 2024-05-15

Imieniny: Dionizego, Nadziei

Dzień Bezpiecznego Internetu 2021

Dzień Bezpiecznego Internetu w tym roku również odbył się w naszej szkole. Jednak ze względu na panującą sytuację w kraju i na świecie obchodziliśmy go w zmienionej formie. Większość zajęć odbyła się w trybie online; także wykonane plakaty dzieci przesłały w formie elektronicznej. Była to już druga edycja tego wydarzenia w naszej szkole. Działania profilaktyczne podejmujemy przez cały rok, ale szczególnie zintensyfikowane były one w lutym, który jest światowym miesiącem „Bezpiecznego Internetu”. Tegoroczne zadania odbywały się pod hasłem „Działajmy razem”.

Zajęcia stacjonarne udało się przeprowadzić w najmłodszych klasach 1-3. Dzieci oglądały filmy, rozwiązywały krzyżówki, kolorowały. Każdy z uczniów naszej szkoły miał możliwość wykonania plakatu lub prezentacji multimedialnej nawiązującej do tego wydarzenia, czyli do bezpiecznego korzystania z internetu. Oto prace naszych pociech :)