Środa, 2024-05-15

Imieniny: Dionizego, Nadziei

TYDZIEŃ ZDROWEGO TRYBU ŻYCIA

DRODZY UCZNIOWIE, SZANOWNI OPIEKUNOWIE NASZYCH UCZNIÓW,

SERDECZNIE ZAPRASZAM DO WZIĘCIA UDZIAŁU W PIĘCIODNIOWYM WYZWANIU: „ZDROWY TRYB ŻYCIA”

1. 1.      O co chodzi?

Każdego dnia rano (najpóźniej o 8:00) na mobiDziennik zostanie wysłane zadanie do wykonania. Codziennie będzie to inna aktywność. Na wykonanie każdego zadania macie czas od godz. 8:00 do 24:00 w dniu, w którym wyzwanie zostało rzucone J

1. 2.      Co dalej?

Z wykonywanego zadania należy nakręcić krótki filmik i przesłać na mobiDziennik lub na Skypie do p. Iwony Dostatniej lub p. Lucyny Jóźwiak. Na wykonanie każdego zadania macie czas codziennie  do północy!!!!

1. 3.      Co zyskujecie?

Po pierwsze i najważniejsze – dobre samopoczucie i poprawę sprawności fizycznej. Po drugie – punkty z zachowania - 2 pkt za każde wyzwanie (z kategorii: Inne zachowania zasługujące na wyróżnienie). Razem można uzyskać 10 pkt (wszystkie punkty będą wpisywane na zakończenie wyzwania).

1. 4.      Kiedy zaczynamy?

Zaczynamy już w poniedziałek 29.03.2021 r o godz. 8:00 rano, a kończymy 3.04.2021r o godz. 24:00.

1. 5.      Kto wykonuje zadania?

Wszyscy chętni. Do zadań serdecznie zapraszamy również rodziców, dziadków, ciocie, wujków, opiekunów … i wszystkich współdomowników!

LICZYMY NA WASZ UDZIAŁ !!!!

Iwona Dostatnia

Ponieważ otrzymujemy od Was informacje, że fantastyczne filmy, które nakręcacie z wyzwaniami są czasami za duże i nie "chcą przejść", założyłyśmy na Google Classroom specjalna grupę do wyzwań. Proszę się na nią zalogować i tam przesyłać swoje potwierdzenia wyzwań.

classroom.google.com/c/MzExMjQzMDg4OTEx?cjc=3i6drnc

Ogromnie dziękujemy za tak wspaniały odzew i życzymy wytrwania do końca wyzwań.