Środa, 2024-05-15

Imieniny: Dionizego, Nadziei

Konkurs Ekonomiczny Klucz do Przyszłości

W dniu 15 marca 2021 roku w naszej szkole odbył się konkurs Ekonomiczny Klucz do Przyszłości, do którego przystąpili następujący uczniowie: Joanna Zimna, Zuzanna Kaczmarek, Julita Kempa.

Konkurs obejmował podstawowe zagadnienia z zakresu ekonomii i przedsiębiorczości, a jego celem było pobudzenie twórczego i nieszablonowego myślenia, odkrywanie i pobudzanie uzdolnień i zainteresowań uczniów, popularyzacja wiedzy ekonomicznej wśród uczniów szkoły podstawowej, rozwijanie umiejętności zastosowania wiedzy teoretycznej w praktyce. W ramach przygotowań do konkursu uczniowie mieli okazji brać udział w wykładach online organizowanych przez Uniersytet Ekonomiczny w Poznaniu oraz firmę Grant Thornton - ,, Social media – czyli jak mądrze korzystać, by przyciągnać klienta" oraz ,,Nieruchomości – niezbędne do życia i pomnażania pieniędzy". Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom wysokich wyników oraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji w przyszłym roku szkolnym.