BIOLOGICZNA POWTÓRKA Z LAPBOOKIEM

O tym, że powtórka materiału z biologii nie musi być nudna przekonują nas uczniowie klasy piątej i szóstej.

Postanowili oni zostać autorami i stworzyli przepiękne lapbooki czyli ilustrowane żywe książki w wymiarze 3D. Można w nich znaleźć łamigłówki, rozkładanki, rozsypywanki, koperty, składane kwiatki, rozwijane rolki, tajemnicze szufladki, klapki, rozsuwanki.  Czasami trzeba odpiąć guzik lub otworzyć okienko, by zajrzeć do środka i odkryć ukryte informacje, czasami rozwinąć wachlarz lub przesunąć chmurkę. Pomysłowość i kreatywność uczniów okazała się zaskakująca i nieograniczona. Spod ich rąk wyszły prawdziwe arcydzieła, które można podziwiać na załączonych zdjęciach. Prace wymagały ogromnego nakładu pracy dlatego wszystkim autorom bardzo dziękuję i serdecznie gratuluję.

Iwona Dostatnia