Certyfikat SZKOŁA Z KLASĄ 2.0

Pragniemy poinformować, że nasza szkoła uzyskała certyfikat programu Szkoła z klasą 2.0, do którego przystąpiliśmy w roku szkolnym 2019/2020. Przypomnijmy, że program polegał na badaniu potrzeb wszystkich członków społeczności szkolnej oraz wspólnym planowaniu i wprowadzaniu rozwiązań, które pomogą ulepszyć funkcjonowanie szkoły. Pracowaliśmy w programie pod hasłem Weź szkołę w swoje ręce. Na nowo!, a naszym celem była integracja oraz doskonalenie relacji między całą społecznością szkolną. Dzięki udziale w programie udało się przeprowadzić wiele akcji charytatywnych, innowacji podczas zajęć czy również zorganizować zajęcia taneczne dla klas 4-8. Mimo wielu utrudnień związanych z pandemią, program przyniósł nam wiele korzyści – udało nam się zrealizować założone cele, zadania, pomysły. Jesteśmy dumni z pracy naszego zespołu oraz całej społeczności szkolnej.

Nadmieniamy, że jesteśm jedną z 8 szkół w województwie wielkopolskim i jedną z 55 szkół w kraju, która zdobyła ten zaszczytny tytuł.