Życzenia uczniów oraz wspólna kolęda

Każdego roku w naszej szkole z okazji Świąt Bożego Narodzenia odbywają się jasełka.

W tym roku jednak ze względu na obecną sytuację związaną z pandemią, nie możemy w ten sposób przeżywać tych radosnych wydarzeń. Dlatego zebraliśmy nagrane życzenia świąteczne od naszych uczniów i prezentujemy je Państwu w formie krótkiego filmiku, dołączając się do wszystkich miłych słów!

Przegląd kolęd i pastorałek to wieloletnia tradycja naszej szkoły. W tym roku jednak nie możemy się spotkać na wspólnym kolędowaniu z powodu obecnej sytuacji pandemicznej. Chcemy jednak, choć w niewielkim stopniu upamiętnić ten niezwykły czas. Dlatego prezentujemy Państwu kolędę w wykonaniu dzieci i nauczycieli, którzy podczas zdalnego nauczania chodzą do szkoły. Jednocześnie serdecznie życzymy, by każda chwila Świąt Bożego upłynęła w spokoju i radości, bez pośpiechu i trosk codziennego życia w ciepłym gronie rodzinnym!

Społeczność szkolna:-)