Awanse nauczycielskie!

Dla uczniów wakacje to czas odpoczynku, a dla nauczycieli, to nie tylko czas urlopu.

Miło nam poinformować, że nasi nauczyciele ukończyli nie tylko studia podyplomowe, które dają im kwalifikacje do nauczania kolejnych przedmiotów, ale również aż 7 nauczycieli uzyskało wyższy stopień awansu zawodowego, a ich starania i codzienną pracę docenił organ prowadzący oraz kuratorium oświaty.

Nauczyciele, którzy uzyskali wyższy stopień awansu zawodowego 2020 r.:

na nauczyciela kontraktowego postępowanie kwalifikacyjne zdali: p. Joanna Górnowicz, p. Agata Poznaniak, p. Magdalena Konieczna

na nauczyciela mianowanego egzamin przed komisją zdali: p. Tomasz Małyga, p. Tomasz Mazurkiewicz, p. Sławomir Miazga

na nauczyciela dyplomowanego postępowanie kwalifikacyjne zdała: p. Ewa Pawlik

Ponadto pragniemy poinformować, że p. Marta Fabiś uzyskała stopień nauczyciela dyplomowanego i pani Julia Białkowska zdała egzamin na stopień nauczyciela mianowanego w 2019 roku!

Nauczyciele, którzy ukończyli studia podyplomowe w 2020 r.:

- p. Martyna Białas - uprawnienia do nauczania techniki

- p. Magdalena Konieczna - uprawnienia do nauczania matematyki

- p. Tomasz Mazurkiewicz - uprawnienia do nauczania geografii

Wszystkim awansującym się nauczycielom oraz tym, którzy ukończyli studia podyplomowe serdecznie gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju!