Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

W poniedziałek 2 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020.

Rozpoczęliśmy go tradycyjnie mszą świętą w strykowskim kościele. Następnie udaliśmy się na salę gimnastyczną na uroczystą inaugurację roku szkolnego. Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru oraz odśpiewaniem hymnu państwowego.  W tym szczególnym dniu, prowadzący -Przewodniczący RSU - Mateusz Krupa z klasy 5a przypomniał nam również  o tragicznej karcie z historii Polski i świata, jakim był wybuch II wojny światowej. Następnie głos zabrał Pan Dyrektor Igor Bykowski, który powitał wszystkich zgromadzonych, ciepłe słowa skierował w stronę uczniów, życząc im wielu sukcesów oraz owocnego odkrywania oraz pogłębiania swoich zainteresowań. Ponadto, Pan Dyrektor oficjalnie powitał oraz przedstawił nowych nauczycieli, którzy rozpoczęli pracę w naszej placówce.

Po części oficjalnej uczniowie spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami. Podczas tych krótkich spotkań uczniowie zapoznali się z planem zajęć i oczywiście podzielili się wrażeniami z minionych wakacji.