Dzień matematyki

Ostatnie dni marca zostały w sposób szczególny poświęcone królowej nauk. Na gazetce ściennej zawisły ciekawostki o liczbie pi oraz krótkie zadania do samodzielnego rozwiązania podczas przerwy. Nagrodzeni zostali uczniowie za swoje osiągnięcia w konkursach matematycznych i tutaj na największe uznanie zasługuje uczennica klasy 4 Nina Borbrowska, która została laureatka konkursu Archimedes oraz Kinga Krawczyk z klasy 8, która tytuł laureata otrzymała w konkursie matematycznym Leon. Dodatkowo wszyscy uczniowie rywalizowali ze sobą rozwiązują "escape room" - rozszyfrowanie kodów było czasochłonne ale wszyscy dobrze się bawili.

Na sam koniec wybrani uczniowie wzięli udział w konkursie matematycznym Kangur. Wszystkim bardzo dziękujemy za zaangażowanie I życzymy dalszych sukcesów.