IX Festiwal Zawodów w Grodzisku Wielkopolskim

13 marca w godzinach od 9.00 do 13.00, nasi uczniowie mieli przyjemność uczestniczyć w Dniach Otwartych oraz  IX edycji Festiwalu Zawodów, będącego niezaprzeczalną wizytówką Zespołu Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Grodzisku Wlkp. Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych mieli możliwość odkryć przed gośćmi „drugie” oblicze Szkoły, bo przecież działa tu Samorząd Uczniowski, kilkanaście kół zainteresowań, młodzież realizuje swoje pasje i talenty. Jak sami o sobie mówią - łączą naukę z chęcią poznawania świata, innych kultur, języków. Pomagają w tym staże międzynarodowe w Hiszpanii, Portugalii, Włoszech, organizowane w ramach projektów unijnych. Nasi uczniowie, mogli porozmawiać ze swoimi starszymi kolegami o tym, jakie są wady i zalety nauki w „różowej szkole” oraz zobaczyć życie szkolne od podszewki.