Nowy Wielkopolski Kurator Oświaty

Dnia 6 marca 2024r. Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Strykowie dr Igor Bykowski otrzymał nominację na stanowisko Wielkopolskiego Kuratora Oświaty w Poznaniu.

Serdecznie gratulujemy, dziękując za pracę i starania Dyrektora, aby nasza szkoła była nowoczesna, dobrze wyposażona,
z perspektywami na przyszłość. Dziękujemy, że przez pięć lat był Pan członkiem naszej małej społeczności i jako Dyrektor prowadził Pan naszą kadrę, zapewniając nam komfort pracy i poczucie bezpieczeństwa.

Życzymy dalszych sukcesów i spełnienia w nowej pracy. Oby była ona miejscem, w którym Dyrektor będzie mógł wykazać się swoją wiedzą i umiejętnościami.

Nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Strykowie.

źródło zdjęć: https://www.poznan.uw.gov.pl/wydarzenia-biezace/dr-igor-bykowski-nowym-wielkopolskim-kuratorem-oswiaty