Spotkanie z policjantką

W trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów w czasie ferii zimowych, 9 lutego odbyło się w naszej szkole spotkanie z policjantką dla uczniów     kl.I-III. Uczniowie utrwalili sobie zasady poruszania się po drodze oraz sposoby obrony przed atakiem groźnego psa. Pani policjantka omówiła zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Przypomniała również o przykrych skutkach wchodzenia na kruchy lód, zjeżdżania na sankach w pobliżu jezdni oraz zbliżania się do nieznajomych osób.

Uczniowie zostali zaproszeni i zachęceni do udziału w konkursie plastyczno-filmowym organizowanym przez Biuro Prewencji Głównej Policji pt." Bezpieczeństwo na stoku", w którym zadaniem uczniów jest zilustrowanie śnieżnego dekalogu.

Policjantka zakończyła spotkanie życząc wszystkim bezpiecznych i udanych ferii zimowych.