KONCERT ŻYCZEŃ DLA SENIORÓW

W dniu 5 lutego br. w sali gimnastycznej w Strykowie miał miejsce niezwykły koncert życzeń dedykowany naszym kochanym babciom i dziadkom, przygotowany przez nauczycielki naszej szkoły: p.Annę Durczak-Białas, p.Agnieszkę Słomską i p.Paulinę Mikołajczak-Górnowicz. Na program uroczystości złożyły się specjalne życzenia i wierszyki ułożone przez wnuki dla ich dziadków, piosenki i układy taneczne w wykonaniu szkolnego kółka tanecznego i teatralnego, a także  dwunastoosobowego zespołu cheerleaderek 40+ z Wielichowa o wymownej nazwie „ Jak nie my, to kto?”, których popisy okazały się „mocnym punktem” naszego koncertu.

Występy bardzo się spodobały licznie zgromadzonej publiczności, która nagradzała każdy z nich gromkimi brawami. Wysłuchaliśmy znanych przebojów z repertuaru m.in. Anny Jantar, Maryli Rodowicz, Wojciecha Gąsowskiego, Haliny Młynkowej. W rolę tej ostatniej wcieliła się pani Paulina Mikołajczak-Górnowicz ze swoim uroczym zespołem, która oczarowała nas swoją energią, wdziękiem, a nade wszystko pięknym głosem.

Na zakończenie programu staropolskim obyczajem życzyliśmy naszym gościom „Wszystkiego najlepszego”.

W przygotowaniu całej uroczystości uczestniczyli również przedstawiciele Rady Rodziców oraz Rady Sołeckiej.