PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

14 grudnia w przedszkolu odbyła się bardzo ważna uroczystość. Najmłodsza grupa przedszkolna- Biedronki miała pasowanie na przedszkolaka. Wszystkie maluchy bardzo wytrwale przygotowywały się do tego dnia, pilnie ćwiczyły piosenki i wierszyki oraz tekst ślubowania, aby w tym szczególnym dniu dobrze zaprezentować się rodzicom i po prawie 4 miesiącach w przedszkolu, wreszcie stać się prawdziwym przedszkolakiem.

Uroczystość była bardzo miła, pan Dyrektor dokonał pasowania, rodzice z podziwem i dumą oklaskiwali swoje pociechy. Była także oczywiście sesja zdjęciowa na tle pięknej dekoracji przygotowanej przez panią Magdę Nędzyk.

Mamy przygotowały wspaniały poczęstunek, pyszne ciasta świąteczne, babki i inne pyszności.

Wszystkie maluchy na pamiątkę pasowania otrzymały śliczne , kolorowe dyplomy i upominki.

Myślę, że była to piękna, rodzinna i przedszkolna uroczystość, obok  Świąt Bożego Narodzenia ważna w grudniowym kalendarzu.

Agata Wójcik

Wychowawczyni Biedronek