Dzień Dinozaura

We wtorek, 14 listopada, nasze przedszkole zamieniło się w Park Jurajski. Do przedszkola przyszły dinozaury!

Obchodziliśmy bowiem "Dzień dinozaura" zorganizowany przez grupę Biedronek z paniami Agatą Wójcik i Magdaleną Nędzyk. Wszystkie przedszkolaki zostały wcześniej poproszone, aby w tym dniu przyszły ubrane na zielono lub w jakieś ubranie z wizerunkiem dinozaurów. No i mieliśmy prawdziwą rewię dino-mody. Był nawet szlafrok z dinozaurem i cały kombinezon dinozaura!

Ale nie tylko o modę chodziło. Dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych otrzymały zestawy zadań, kolorowanki i ćwiczenia związane z dinozaurami. Najstarsze grupy wykonywały nawet szkielet dinozaura z makaronu!

Była też sesja fotograficzna w dino-budce. Rodzice mogli zobaczyć swoje przedszkolaczki na kolorowych zdjęciach z dinozaurami.

Wszyscy świetnie sobie poradzili z zadaniami, wiec w nagrodę były naklejki i dyplomy.

A popołudniu dzieci wzruszyły się na filmie Disneya- "Dobry dinozaur".

Było trochę groźnie, ale wszystko dobrze się skończyło.

Gratulujemy!

Agata Wójcik