Konkurs ORIGAMI

Czy wiecie, że 24 października obchodzone jest nietypowe święto – Światowy Dzień Origami? Warto celebrować to święto "łamiąc sobie głowę" nad ćwiczeniami rozwijającymi logiczne myślenie, spostrzegawczość, cierpliwość ...

Dla miłośników składania papieru odbył się szkolny  konkurs ORIGAMI dla klas I – III. Okazało się, że z kilku zwykłych  kawałków papieru można wyczarować rzeczy niezwykłe.

Z wielką przyjemnością ogłaszam wyniki  konkursu origami! Chciałam podziękować wszystkim za udział w konkursie i podzielić się z Wami moim podziwem dla Waszej kreatywności i umiejętności w dziedzinie origami.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – Maria Kachmar

II miejsce – Lena Białas

III miejsce – Liliana Wit- Kolankiewicz

Wszystkim uczestnikom gratuluje  pomysłów i kreatywności!

Iwona Trybuchowicz