Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim tym, którzy realizują i wspierają dzieło edukacji. Dzisiejszy dzień nie jest jedynie świętem nauczycieli. To święto całej społeczności szkolnej: nauczycieli, pracowników administracji  i obsługi, uczniów oraz rodziców. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy  za zaangażowanie w pracę na rzecz naszej Szkoły.

Gronu Pedagogicznemu i Dyrekcji chcielibyśmy podziękować za trud włożony  w kształcenie, za codzienną motywację do walki o dobrą przyszłość, a także za cierpliwość  i wyrozumiałość. Życzymy wytrwałości w przekazywaniu wiedzy i satysfakcji z odkrywania naszych talentów oraz z osiąganych wyników. Niech Państwa entuzjazm  i pasja zwyciężą z trudami dnia codziennego. Życzymy Państwu, ale i uczniom, żebyście nigdy nie stracili tej wyjątkowej mocy, która pozwala przekazywać wiedzę z pasją i oddaniem. Niech każdy dzień przynosi Państwu spełnienie i radość z pracy, której poświęcacie się z takim zaangażowaniem.

Podziękowania składamy również Pracownikom Niepedagogicznym  za zaangażowanie w jak najlepsze funkcjonowanie naszej placówki. To dzięki Wam tak precyzyjnie działa ten mechanizm. Życzymy zadowolenia z wykonywanej pracy, optymizmu, uśmiechu każdego dnia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Rodzicom zaś życzymy cierpliwości w motywowaniu dzieci i zadowolenia z osiągnięć swoich pociech, natomiast uczniom – wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i radości płynącej z odkrywania tego, co nieznane.

Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku szkolnym będą radosne i spokojne.