Warsztaty radiowe

W środę członkowie koła dziennikarskiego z naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach radiowych. Razem z opiekunką koła, panią Agnieszką Słomską, odwiedzili radio internetowe Centrum 11, działające w opalenickim domu kultury. Uczniowie wzięli udział w warsztatach, na których wysłuchali fachowych porad i wskazówek radiowców tworzących internetową rozgłośnię. Błyskawicznie przyswoili wiedzę i od razu nagrali audycję. Jedna z uczennic przeprowadziła wywiad z kolegami i koleżankami. Wypytała ich o plany wakacyjne i wszystkie ważne nastoletnie sprawy. Gdy posłuchacie, dowiecie się więcej. Emisja programu w najbliższą niedzielę 25 czerwca o godz. 9:00. Zachęcamy do wysłuchania – trzeba wejść na stronę https://radiocentrum11.pl/ i nadstawić dobrze uszu :)