WYCIECZKA PRZEDSZKOLA DO NENUFAR W KOŚCIANIE

Dnia 6 czerwca całe przedszkole wybrało się na wycieczkę do Nenufar Club w Kościanie, aby przeżyć piracką wyprawę.

Dzieci z pomocą animatorów zdobywali umiejętności , aby na końcu odnaleść skarb ukryty w skrzyni. Na początku odbył się rejs tratwą, a następnie dzieci mogły odwiedzić różne punkty tj. wioska indiańska gdzie w strojach indiańskich zwiedzili tipi i tańczyli oraz starożytny Egipt , w którym odczytywali hieroglify. Kolejnym wrażeń dostarczył „Zakręcony dom” oraz „Czarna dziura”. W „Świecie bajek” dzieci poznały domki bohaterów ulubionych bajek. Podczas pobytu był czas na  dmuchańce oraz zjeżdżalnie pontonami. Na zakończenie przygody każdy z dzieci został pasowany na pirata i mogli wrócić do przedszkola. Zapraszamy na relację z wycieczki :)