LONDON WEEK

W naszej szkole odbył się tygodniowy projekt London Week.

Przez cały tydzień trwania projektu, uczniowie zaznajamiali się z najciekawszymi faktami o Londynie oraz poznawali najciekawsze miejsca związane z jego historią.  Przez 5 dni uczniowie mogli podziwiać wystawę ,,Londyn jakiego nie znacie”.  Uczniowie wzięli udział w warsztatach DIY na których wyklejali najsłynniejsze miejsca w Londynie. Na lekcjach języka angielskiego uczniowie przybliżali nam kulturę, historię oraz zwyczaje  Wielkiej Brytanii, bazując na przygotowanych przez siebie prezentacjach. Przez cały tydzień można było również skosztować ciastek upieczonych przez naszych uczniów oraz tradycyjnej angielskiej herbaty z mlekiem.

Dodatkowo zorganizowany został konkurs „My picture dictionary”, w którym jury wyłoniła najlepsze prace:

I miejsce  ex aequo : Adrianna Brzostowska i Paweł Jankowski z kl. 5

II miejsce ex aequo: Marta Jankowska z kl. 4 i Zuzanna Gierut z kl. 5

III miejsce: Aleksandra Pyrzyńska z kl. 8

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i jednocześnie dziękujemy za wszystkie nadesłane prace!