Festyn Rodzinny

2.06 teren Strykowa został opanowany przez rodziców i ich pociechy. Festyn Rodzinny rozpoczęły dzieci swoimi występami w wierszu, tańcu i piosence oraz scenkach kabaretowych. Swoje umiejętności pokazały również dzieci z naszej szkoły tańczące w szkole Hajdasz.

Następnie nadszedł czas zabaw. Można było zapleść kolorowe warkoczyki, poskakać na ,,dmuchańcach',pograć w inny sposób w piłkę ,połowić rybki w basenie czy zmierzyć się z dartem. Na dzieci czekały również konkursy muzyczne, pokaz baniek mydlanych ,malowanie twarzy, brokatowe tatuaże i cukrowa wata.

Dla rodzin przygotowano potyczki rodzinne w ciekawych konkurencjach za ,które zdobyli ciekawe nagrody.

Dorośli mogli zmierzyć się w konkurencji przeciągania liny. Nie ważne kto zwyciężył ,ale możliwość dobrej zabawy i odkrycia w sobie znowu dziecka niech zastąpi fizyczne i moralne kontuzje rodziców .

Również nasze ciało mogło zadbać o siebie przy pysznych plackach, bigosie ,smalcu, frytkach ,sałatkach ,naleśnikach i innych wytworach rodziców.

Wszystkim ,którzy uczestniczyli i włożyli spory wkład pracy w przygotowanie tej imprezy dziękujemy.