Tydzień kolorów

Pierwszego dnia tygodnia kolorów, w poniedziałek, był kolor żółty. Była konkurencja, kto zje banana w najkrótszym czasie. Wygrał Dawid Adamczak z klasy 8, z wynikiem 9 sekund.

We wtorek, był kolor czerwony oraz konkurencja by zgadnąć jak najwięcej postaci z bajek w kolorze czerwonym i zrobić to jak najszybciej. Było wyrównane starcie pomiędzy Pawłem Jankowskim z 5, a Mateuszem Krupą z 8, jednak ten drugi wygrał.

W środę należało ubrać się w kolorze zielonym. Konkurencja byłą, żeby zgadnąć z jakiego drzewa pochodzi dany liść. Zremisowały klasa 4 i siódma, ponieważ zgadli po jednym gatunku liścia na dwie próby.

W czwartek był kolor niebieski. Konkurencja była dosyć trudna - należało dopasować rzecz do odpowiedniego odcieniu niebieskiego i specjalnie do tego zadania brano chłopaków. Wygrała ósma klasa z wynikiem 4 na 6.

W piątek można było ubrać się do wyboru - w kolor różowy, czarny lub fioletowy. Konkurencji żadnej nie było.