Zbiórka dla schroniska

W grudniu 2022r., podopieczni oraz uczniowie zespołu Szkolno- przedszkolnego w Strykowie zbierali karmę oraz inne potrzebne akcesoria dla zwierząt z Przytuliska u Wandy z Przyborówka.

Celem akcji było wyrabianie w dzieciach wrażliwości na potrzeby czworonogów. W akcji wzięły udział wszystkie grupy z Przedszkola. Dzięki ofiarności rodziców dzieci, uczęszczających do naszego przedszkola oraz szkoły udało się zgromadzić dużą ilość pożywienia i smakołyków dla psów i kotów. Wszyscy byliśmy zadowoleni z efektów akcji. Wychowawczynie  Grupy dzieci 5,6- letnich pani Małgorzata Piotrowska wraz ze swoją rodziną  pojechała do schroniska, w imieniu wszystkich  przekazała dary oraz zwiedziła schronisko. Wszystkie dzieci, które wzięły udział w akcji otrzymały specjalne podziękowania od szkoły. Na stronie na facebooku "Przytulisko u Wandy" znaleźć można oficjalne podziękowania dla naszych uczniów .