Środa, 2024-05-01

Imieniny: Józefa, Lubomira

Dzień Seniora

Po 3-letniej przerwie znów świętowano Dzień Seniora. Do sali gimnastycznej licznie przybyli Dziadkowie  i Babcie, by wzajemnie się spotkać i obejrzeć program artystyczny przygotowany przez dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Strykowie. Frekwencja dopisała znakomicie. Każda grupa dzieci miała swoją, osobistą widownię. Dziadkowie podziwiali kolejno dzieci z przedszkola, Teatr Cieni przygotowany przez starszych uczniów, klasy 1-3 oraz dzieci z klas 4-6 w  skeczu zakończonym wspólnym tańcem.

Na zakończenie życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności wszystkim seniorom złożył dyrektor szkoły Igor Bykowski. Także wiceburmistrz Mirosław Kałek wszystkim zgromadzonym złożył serdeczne życzenia radości i pociechy z wnuków. W imieniu radnych serdeczności przekazał pan Jarosław Krupa. Po programie artystycznym sołtys  Strykowa  Tomasz Szymański zaprosił seniorów na słodki poczęstunek.

Organizatorem uroczystości była Rada Sołecka, radni gminy Strykowo, Rada Rodziców przy współudziale społeczności szkolnej ZSP w Strykowie.