Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

5 grudnia w naszej szkole podczas przerwy wyniknęła bardzo miła niespodzianka. Nie wszyscy wiedzą, że 5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. W tym celu zgromadziliśmy się na boisku, aby podziękować wolontariuszom z naszej szkoły za ich trud, czas i dobre serce.

Pan Tomek wraz ze swoimi Wolontariuszami z klubu humanitarnego otrzymali drobne upominki oraz wyrazy wdzięczność za to co robią.

Z całego serca chcielibyśmy podziękować Panu Tomkowi oraz uczniom za zaangażowanie w niesienie pomocy.

Zachęcamy do zastania wolontariuszem, a zachętą do działania niech będą słowa Św. Jana Pawła II:

„Człowiek jest wielki nie przez to , co posiada, lecz przez to , kim jest, nie przez co ma, lecz przez to , czym dzieli się z innymi”