Zatrzyjmajmy się na chwilę- Literackie Zaduszki

Tradycji stało się zadość. W naszej szkole 29 listopada odbył się kolejny raz wieczór poezji zadusznej, nazwany tym razem Literackimi Zaduszkami. Utwory poetyckie autorstwa Wisłąwy Szymborskiej, Jana Lechonia i innych przeplatały się z fragmentami prozy Wiesława Myśliwskiego i Olgi Tokarczuk. Także wiersze pani Anny Durczak- Białas wybrzmiały w tym literackim spotkaniu. Autorskie kompozycje muzyczne przygotował pan Tomasz Mazurkiewicz, a organizacją całości zajęła się pani Agnieszka Słomska. Występowali uczniowie z klas 5, 6 i 8. Adrianna Brzostowska, Zofia Jurga, Jakub Jankowski, Gabriela Rychlik, Antonina Brzostowska i Joanna Zwierzchowska. Na koniec, zgodnie ze starą tradycją naszych przodków, uraczono widzów" zaduszkowym" poczęstunkiem.