Zagraliśmy w Futsal

W piątek 18. listopada w Stęszewie obyły się Mistrzostwa Gminy w Futsalu, czyli piłce nożnej na hali. Udział w zawodach wzięły reprezentacje wszystkich szkół w gminie, zespoły ze Stęszewa, Jeziorek, Modrza i Strykowa – gospodarza turnieju. Uczestnicy w pełni się angażowali, walcząc o każdą piłkę. Awans do mistrzostw powiatu wywalczyły: w grupie starszej (klasy 7, 8) drużyna z Jeziorek, w grupie młodszej (klasy 4, 5, 6) drużyna ze Stęszewa. Gratulujemy wszystkim dobrej gry!

Naszą Szkołę reprezentowali: Wiktor Dominiczak, Igor Zimny, Wojciech Misiek, Mateusz Pawicki, Brayan Pawlak, Wojciech Beszterda, Alan Pierszalski, Igor Uryzaj, Adrian Langowicz, Dawid Adamczak, Miłosz Brzostowski, Mateusz Krupa, Kacper Marczyński, Tomasz Nagórski, Alan Szpoper