Master Chef w Strykowie

W minioną środę - 26 października w naszej szkole miało miejsce bezprecedensowe wydarzenie. Nasi koledzy mieli okazję zmierzyć się w konkursie kulinarnym. Składał się on z dwóch etapów. Uczniowie zakwalifikowani do drugiego etapu spotkali się na sali gimnastycznej, by walczyć w finale o tytuł Master Chefa. Tam zmierzyli się w trzech konkurencjach : naleśnik wytrawny, naleśnik na słodko i deser. Na przyrządzenie każdego dania mieli tylko 20 minut! Ich popisowe potrawy próbowało i oceniało jury. Uczestnikom nie można odmówić pomysłowości przy tworzeniu i dekorowaniu dań, które cieszyły podniebienie (u jurorów) i oko (u publiczności:))  Na werdykt nie trzeba było czekać długo. Tytuł Master Chefa otrzymał Dawid Dominiczak z klasy V , a wyróżnienie zdobyły Marta Jankowska i Patrycja Woroch z klasy IV.