• Odwiedziny: 1082045

Wycieczka przedszkolaków do lasu

Korzystając ze słonecznej, jesiennej pogody w czwartek  22wrzesnia  dzieci z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do lasu.

Głównym celem wizyty w lesie było przybliżenie przedszkolakom środowiska przyrodniczego, jakim jest las oraz zapoznanie dzieci ze zwierzyną i roślinnością tam występującą. Wyprawę tę rozpoczęliśmy od zbiórki przed budynkiem Nadleśnictwa w Konstantynowie. Następnie przedszkolaki wyruszyły z wielkim entuzjazmem na spacer leśnymi dróżkami, gdzie oglądały szkółkę leśną oraz różne rodzaje drzew oraz roślin. Dużą atrakcją dla dzieci był wspólny posiłek na świeżym powietrzu: ognisko oraz smażenie kiełbasek. Oczywiście był też czas na pozowanie do zdjęć. Wycieczka do lasu była bardzo udana, a wspomnienia na pewno na długo pozostaną w naszej pamięci.