mLegitymacja - zgłoszenia do 31.05

Szanowni Państwo,

jeśli ktoś jest zainteresowany uzyskaniem mLegitymacji szkolnej, to proszę o zgłoszenie takiej chęci do pani Anny Oliwy lub Pauliny Wegnerskiej (dotyczy klas 1-8) w terminie do 31 maja w mobidzienniku. Prosimy też o dostarczenie zdjęcia.

Nasza szkoła kolejny raz podpisała stosowne porozumienie w tym zakresie z kancelarią premiera, zatem jesteśmy przygotowani do ich wygenerowania.

Dzięki mLegitymacji można zapomnieć o noszeniu tradycyjnego dokumentu. To - zgodnie z prawem - legitymacja szkolna, ale wyświetlana na ekranie telefonu.

Pokazując mLegitymację, potwierdzamy, że osoba ta uczniem danej szkoły, skorzystamy też z ulg i zwolnień.

mLegitymacja szkolna będzie stanowiła mobilną wersję legitymacji szkolnej. Podobnie jak w przypadku pozostałych form legitymacji, mLegitymacja szkolna będzie poświadczała uprawnienie do ulgowych przejazdów środkami publicznego transportu kolejowego i autobusowego.

Okres ważności mLegitymacji szkolnej będzie tożsamy z okresem ważności wydanej uczniowi legitymacji szkolnej.