Sukcesy recytatorskie naszych uczennic

W roku szkolnym 2021/2022 reprezentantki  Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Strykowie mogą się poszczycić sporymi osiągnięciami w konkursach recytatorskich. Oto one:

Alina Piekarska z klasy III- wyróżnienie w XIX Gminnym Konkursie Recytatorskim „Wiosenne Przebudzenie”

Gabriela Rychlik z klasy V- 3. miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Wiosenne Przebudzenie”

Aleksandra Pawlik z klasy VI- 1. miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Wiosenne Przebudzenie i Tytuł Laureata (1 miejsce) w Finale XXI Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Wiosenne Przebudzenie” w Murowanej Goślinie oraz  udział w finale XXXVII Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego w Poznaniu

Adrianna Brzostowska z klasy IV- 3. miejsce ex aequo w IV Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Bajka cygańska” w Poznaniu

Wszystkim utalentowanym dziewczynom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.