Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Zbiórka suchej karmy dla psów i kotów z Ukrainy

Drodzy Państwo,

zwierzęta są cichymi i niewinnymi ofiarami wszystkich konfliktów zbrojnych.
Kryzys polityczny na Wschodzie może spowodować, że z dnia na dzień zwierzęta domowe zamieszkujące na Ukrainie zostaną same, skazane na łaskę lub niełaskę losu.

DIOZ wraz z pomocą innych fundacji pracują całą dobę, by przewieźć jak najwiecej zwierząt z Ukrainy do Polski. Natomiast zwierzęta po Ukraińskiej stronie granicy nie mają jedzenia. Dlatego też prosimy Was o pomoc!

Zbieramy SUCHĄ KARMĘ DLA PSÓW I KOTÓW (zbieramy również smycze, transportery i środki dezynfekcyjne), którą następnie przewieziemy do Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Weterynaryjnej w Poznaniu by stamtąd mogła trafić do Przemyśla, by wolontariusze mogli zabrać ją ze sobą do Ukrainy.

Wszystkich, którzy chcieliby pomóc zachęcamy do przynoszenia darów do budynku Szkolna 10 lub Bukowska 2 do 11 marca 2022 r.