Konkurs “SKRZYDŁA ŻYCIA - WIDZĘ, SŁYSZĘ, REAGUJĘ”

Komenda Miejska Policji w Poznaniu wraz z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie i pod patronatem starosty poznańskiego, wzorem lat ubiegłych organizuje konkurs profilaktyczny pn. “Skrzydła życia – widzę, słyszę i reaguję”. Jest on adresowany do młodzieży od 13 roku życia placówek oświatowych z terenu powiatu poznańskiego.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na problematykę przemocy, uzależnienia, wykluczenia społecznego i tolerancji oraz zachęcenie młodzieży do przedstawienia przemyśleń na ten temat.

Prace konkursowe powinny spełnić następujące wymagania:

a) Powinny dotyczyć: - problematyki przemocy, uzależnień, tolerancji i wykluczenia społecznego.

b) Powinny być wykonane w formie fotografii, grafiki (rozmiar maksymalny 70x50cm).

c) Każda praca powinna zawierać następujące dane:  tytuł pracy-  imię i nazwisko autora-  wiek-nr szkoły i klasy,-oświadczenie w zakresie zgody na przetwarzanie danych osobowych, złożone na-formularzu stanowiącym załącznik nr 1 do niniejszego regulaminu;  oświadczenie w zakresie zgody rodziców/opiekunów prawnych/przedstawiciela- ustawowego na wzięcie udziału w konkursie, złożone na formularzu zgłoszeniowym stanowiącym załącznik nr 3 do niniejszego regulaminu;  oświadczenie dotyczące pracy konkursowej, złożone na formularzu stanowiącym- załącznik nr 4 do niniejszego regulaminu.

Prace należy dostarczyć do 15 marca 2022 roku do siedziby Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu, przy ul. Szylinga 2, z adnotacją „Wydział Prewencji – konkurs” oraz w wersji elektronicznej na adres konkurs@pcpr.poznan.pl

Regulamin: