Pożegnanie absolwentów

25 czerwca nastąpiło oficjalne zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Nie ulega wątpliwości, że był to dla wszystkich trudny rok - ponownie mierzyliśmy się z COVID-19 i jego nowymi wariantami, ponownie uczyliśmy się zdalnie i ponownie nie mogliśmy spędzać czasu razem, wspólnie szkole, tylko każdy z nas siedział przed ekranem swojego monitora. Nasze życie toczyło się więc w cyberprzestrzeni, przynajmniej to szkolne. Ale wspólnymi siłami udało nam się osiągnąć sukces.

W ostatni piątek miesiąca uczniowie klas 1-8 odebrali świadectwa i nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce. Średnia szkoły wyniosła 4,54, a najwyższą średnią uzyskała klasa 4 - 4,88, zaś 41 z 90 uczniów uzyskało świadectwo z wyróżnieniem.

O 10.30 spotkaliśmy się w sali gimnastycznej by ostatni raz spotkać się z naszymi absolwentami. Gościem podczas uroczystej gali była p. Irena Wojtkowiak - dyrektor ZEAS-u -, która reprezentowała burmistrza gminy Stęszew p. Włodzimierza Pinczaka. Uczniowie odebrali nagrody i wyróżnienia, w tym dyplomy wolontariusza, za obsługę sprzętu, czy dyplomy dla najlepszego sportowca. W tym roku nawyższą średnią uzyskała Joanna Zimna (5,50), która została tegorocznym najlepszym abolwentem.

Naszym uczniom życzymy powodzenia w wyborze szkoły i dalszej kariery :) Trzymamy za Was kciuki!