Wycieczka do Berlina - propozycja wyjazdu

Drodzy Państwo,

wspólnie z Radą Rodziców planujemy zorganizowanie wyjazdu nauczycieli, dzieci od klasy 4 do 8 i rodziców do Berlina. W tym celu przygotowana została oferta takiego wyjazdu, która znajduje się w załączniku.

Zgłoszenia rodziców i dzieci (wspólny wyjazd) proszę kierować do przewodniczących trójek klasowych w swoich klasach - kto jedzie (imię, nazwisko dorosłych i dzieci).

Jeśli jakieś dziecko chciałoby jechać samo albo rodzice nie mają możliwości uczestniczenia w takim wyjeździe, ale chcieliby  - to zgłoszenia samych uczniów prosimy kierować do pani Martyny Białas.

Chętni nauczyciele (sami lub wraz z rodzinami) zgłaszają się do pani Białas.

Termin zgłoszeń: do 14.10.2022 r.

Termin wyjazdu: piątek w grudniu (2, 9 lub 16).

Po zebraniu zgłoszeń dostaniecie Państwo informację o tym ile osób jedzie oraz w jakim terminie wyjazd ma się odbyć, jeśli dojdzie do skutku - na razie zbieramy zainteresowanie.