Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strykowie
-
Kartka z kalendarza
-
Kalendarium
Piątek, 2024-03-29
Imieniny: Marka, Wiktoryny
-
Statystyki
- Odwiedziny: 1024707
- Do końca roku: 277 dni
- Do wakacji: 84 dni
-
Logowanie
plan dowozów i odwozów od 01.09
PLAN DOWOŻENIA NA ROK SZKOLNY 2021/2022
Aktualizacja 01.09.2021
DOWOZY
AUTOBUS NR 1
Godzina wyjazdu |
Trasa |
Godzina przyjazdu |
6:20 |
Stęszew – Wielkawieś 6:30 – Zamysłowo 6:40 – Łódź 6:50 – Stęszew 7:00 |
7:0000 |
7:00 |
Stęszew – Trzebaw 7:10 – Stęszew park 7:25 – Stęszew rynek 7:25 – Stęszew szkoła specjalna 7:30 |
7:30 |
7:30 |
Stęszew – Zamysłowo leśniczówka 7:40 – Srocko Małe 7:45 – Twardowo 7:45 – Strykowo 7:50 (+ szkoła specjalna) – Stęszew szkoła specjalna 8:05 |
8:05 |
AUTOBUS NR 2
Godzina wyjazdu |
Trasa |
Godzina przyjazdu |
6:20 |
Stęszew – Srocko Małe 6:30 - Smętówko 6:40 – Modrze 6:45 |
6:45 |
6:45 |
Modrze – Drożdżyce 6:50 – Modrze 6:55 |
6:55 |
6:55 |
Modrze - Srocko 7:10 – Będlewo 7:15 – Modrze 7:30 |
7:30 |
7:30 |
Modrze – Wronczyn 7:35 (+szkoła specjalna) – Zaparcin 7:40 - Modrze 7:45 |
7:45 |
7:45 |
Modrze – Strykowo 7:50 – Stęszew szkoła specjalna 8:05 |
8:05 |
AUTOBUS NR 3
Godzina wyjazdu |
Trasa |
Godzina przyjazdu |
6:25 |
Stęszew – Wielkawieś las 6:35 – Mirosławki 6:40 – Rybojedzko 6:45 – Tomice 6:50 – Tomiczki 6:55 – Jeziorki 7:00 |
7:00 |
7:00 |
Jeziorki – Piekary 7:05 – Słupia 7:10 – Jeziorki 7:15 |
7:15 |
7:15 |
Jeziorki – Skrzynki 7:20 – Jeziorki 7:30 |
7:30 |
7:30 |
Jeziorki – Mirosławki 7:40 (szkoła specjalna) - Rybojedzko leśniczówka 7:45 – Sapowice sklep 7:50 – Sapowice bloki 7:50 (+szkoła specjalna) – Strykowo 7:55 |
7:55 |
7:55 |
Strykowo (szkoła specjalna) – Stęszew szkoła specjalna 8:10 |
8:10 |
ODWOZY
AUTOBUS NR 1
Godz. odjazdu |
Trasa |
Godz. przyjazdu |
12:30
|
Stęszew (szkoła specjalna ) – Strykowo 12:40 |
12:40 |
12:40 |
Strykowo – Twardowo 12:45 – Srocko Małe 12:45 – Zamysłowo leśniczówka 12:50 – Strykowo 13:00 |
13:00 |
13:00 |
Strykowo – Sapowice bloki 13:05 – Sapowice sklep 13:05 – Rybojedzko leśniczówka 13:10 – Stęszew rynek 13:20 |
13:20 |
13:25
|
Stęszew rynek – Stęszew park 13:25 –Wielkawieś 13:35 - Zamysłowo 13:45 – Łódź 13:55 – Stęszew 14:05 |
14:05 |
14:10 |
Stęszew (szkoła specjalna) – Strykowo 14:25 |
14:25 |
14:25 |
Strykowo – Twardowo 14:30 – Srocko Małe 14:30 – Zamysłowo leśniczówka 14:35 – Strykowo 14:45 |
14:45 |
14:45 |
Strykowo – Sapowice bloki 14:50 – Sapowice sklep 14:50 – Rybojedzko leśniczówka 14:55 – Stęszew 15:10 |
15:10 |
15:20 |
Stęszew – Trzebaw 15:30 – Wielkawieś 15:45 – Zamysłowo 15:55 – Łódź 16:05 – Stęszew 16:15 |
16:15 |
AUTOBUS NR 2
Godz. odjazdu |
Trasa |
Godz. przyjazdu |
12:30 |
Stęszew (szkoła specjalna) – Strykowo 12:40 |
12:40 |
12:40 |
Strykowo – Modrze 12:45 |
12:45 |
12:45 |
Modrze – Drożdżyce 12:50 – Modrze 12:55 |
12:55 |
12:55 |
Modrze – Wronczyn 13:00 – Smętówko 13:05 – Modrze 13:10 |
13:10 |
13:10 |
Modrze – Zaparcin 13:20 – Srocko 13:25 – Będlewo 13:30 – Srocko Małe 13:40 – Strykowo 13:50 |
13:50 |
14:25 |
Strykowo – Modrze 14:30 |
14:30 |
14:35 |
Modrze – Drożdżyce 14:40 – Modrze 14:45 |
14:45 |
14:45 |
Modrze – Smętówko 14:50 – Wronczyn 14:55 – Zaparcin 14:55 – Srocko 15:00 – Będlewo 15:05 – Stęszew 15:15 *
* trasa tylko w pn |
15:15 |
14:45 |
Modrze – Smętówko 14:50 – Wronczyn 14:55 – Zaparcin 14:55 – Srocko 15:00 – Będlewo 15:05 –Modrze 15:15 **
** trasa tylko we wt i czw |
15:15 |
15:15 |
Modrze – Smętówko 15:20 – Wronczyn 15:25 – Zaparcin 15:25 – Srocko 15:30 – Będlewo 15:35 – Srocko Małe 15:45 – Stęszew 16:00**
** trasa tylko we wt |
16:00 |
15:15 |
Modrze – Smętówko 15:20 – Wronczyn 15:25 – Zaparcin 15:25 – Srocko 15:30 – Będlewo 15:35 – Srocko Małe 15:45 – Strykowo 15:55**
** trasa tylko w czw |
|
15:55 |
Strykowo – Sapowice bloki 16:00 – Sapowice sklep 16:00 – Rybojedzko leśniczówka 16:05 – Strykowo 16:15**
** trasa tylko w czw |
16:15 |
16:15 |
Strykowo – Twardowo 16:20 – Srocko Małe 16:20 – Zamysłowo leśniczówka 16:25 – Stęszew 16:35**
** trasa tylko w czw |
16:35 |
14:45 |
Modrze – Smętówko 14:50 – Wronczyn 14:55 – Zaparcin 14:55 – Srocko 15:00 – Będlewo 15:05 – Srocko Małe 15:15 – Strykowo 15:25***
*** trasa tylko w śr i pt |
15:25 |
15:25 |
Strykowo – Sapowice bloki 15:30 – Sapowice sklep 15:30 – Rybojedzko leśniczówka 15:35 – Strykowo 15:45***
*** trasa tylko w śr i pt |
15:45 |
15:45 |
Strykowo – Twardowo 15:50 – Srocko Małe 15:50 – Zamysłowo leśniczówka 15:55 – Stęszew 16:05***
*** trasa tylko w śr |
16:05 |
15:45 |
Strykowo – Twardowo 15:50 – Srocko Małe 15:50 – Zamysłowo leśniczówka 15:55 – Wronczyn 16:05 – Modrze 16:10 – Stęszew 16:25****
**** trasa tylko w pt |
16:25 |
AUTOBUS NR 3
Godz. odjazdu |
Trasa |
Godz. przyjazdu |
12:30 |
Stęszew – Jeziorki 12:45 |
12:45 |
12:45 |
Jeziorki – Słupia 12:50 – Piekary 12:55 – Jeziorki 13:00 |
13:00 |
13:00 |
Jeziorki – Skrzynki 13:10 – Tomiczki 13:15 – Tomice 13:20 – Rybojedzko 13:20 – Mirosławki 13:30 – Wielkawieś las 13:35 – Stęszew 13:45 |
13:45 |
13:45 |
Stęszew rynek – Stęszew park 13:45 – Stęszew szkoła specjalna 13:50 – Trzebaw 14:00 – Stęszew 14:10 (szkoła specjalna) |
14:10 |
14:10 |
Stęszew (szkoła specjalna) – Mirosławki 14:20 - Jeziorki 14:30 |
14:30 |
14:30 |
Jeziorki – Słupia 14:35 – Piekary 14:40 – Jeziorki 14:45 |
14:45 |
14:45 |
Jeziorki – Skrzynki 14:55 – Tomiczki 15:00 – Tomice 15:05 – Rybojedzko 15:05 – Mirosławki 15:15 – Wielkawieś 15:20 – Stęszew 15:30*
* trasa tylko w śr, czw i pt |
15:30 |
14:45 |
Jeziorki – Skrzynki 14:55 – Tomiczki 15:00 – Tomice 15:05 – Rybojedzko 15:05 – Mirosławki 15:15 – Jeziorki 15:25**
** trasa tylko w pn i wt |
15:25 |
15:30 |
Jeziorki – Słupia 15:35 – Piekary 15:40 – Skrzynki 15:50 – Tomiczki 15:55 – Tomice 16:00 – Rybojedzko 16:00 – Mirosławki 16:10 – Stęszew 16:25**
** trasa tylko w pn i wt |
16:25 |
Uprzejmie informujemy, że ze względu na zamianę organizacji zajęć lub zmianę organizacji ruchu lub ograniczenia związane z COVID-19, czas i trasy przejazdu mogą ulec zmianie.