Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strykowie
-
Kartka z kalendarza
-
Kalendarium
Piątek, 2024-03-29
Imieniny: Marka, Wiktoryny
-
Statystyki
- Odwiedziny: 1024659
- Do końca roku: 277 dni
- Do wakacji: 84 dni
-
Logowanie
Plan dowozów od 18.01
PLAN DOWOŻENIA NA ROK SZKOLNY 2020/2021
Aktualizacja 18.01.2021 r.
DOWOZY
AUTOBUS NR 1
Godzina wyjazdu |
Trasa |
Godzina przyjazdu |
6:20 |
Stęszew – Wielkawieś 6:30 – Zamysłowo 6:40 – Łódź I wieś 6:55 – Stęszew 7:05 |
7:0500 |
7:05 |
Stęszew – Trzebaw 7:15 – Stęszew 7:30 |
7:30 |
AUTOBUS NR 2
Godzina wyjazdu |
Trasa |
Godzina przyjazdu |
6:30 |
Stęszew – Drożdżyce 6:50 – Modrze 6:55 |
6:55 |
6:55 |
Modrze - Srocko 7:10 – Będlewo 7:15 – Zaparcin 7:20 – Wronczyn 7:20 – Modrze 7:30 |
7:30 |
7:30 |
Modrze – Srocko Małe 7:35 – Twardowo 7:35 – Sapowice 7:50 (+szkoła specjalna) – Strykowo 7:55 |
7:55 |
7:55 |
Strykowo 7:55 (szkoła specjalna) – Stęszew szkoła specjalna 8:10 |
8:10 |
AUTOBUS NR 3
Godzina wyjazdu |
Trasa |
Godzina przyjazdu |
6:25 |
Stęszew – Wielkawieś las 6:35 – Mirosławki 6:40 – Rybojedzko 6:45 – Tomice 6:50 – Tomiczki 6:55 – Skrzynki 7:00 – Jeziorki 7:10 |
7:10 |
7:10 |
Jeziorki – Piekary 7:15 – Słupia 7:20 (+ szkoła specjalna) – Jeziorki 7:25 |
7:25 |
7:25 |
Jeziorki (szkoła specjalna) – Mirosławki 7:35 (szkoła specjalna) – Stęszew szkoła specjalna 7:45 |
7:45 |
ODWOZY
AUTOBUS NR 2
Godz. odjazdu |
Trasa |
Godz. przyjazdu |
12:30 |
Stęszew (szkoła specjalna) – Strykowo 12:40 |
12:40 |
12:40 |
Strykowo – Twardowo 12:45 – Srocko Małe 12:45 – Modrze 12:55 |
12:55 |
12:55 |
Modrze – Drożdżyce 13:00 – Modrze 13:05 |
13:05 |
13:05 |
Modrze – Wronczyn 13:10 – Zaparcin 13:10 – Srocko 13:15 – Będlewo 13:20 – Stęszew 13:30 |
13:30 |
13:30 |
Stęszew – Wielkawieś 13:40 – Zamysłowo 13:50 – Łódź 14:00 – Stęszew 14:10 |
14:10 |
14:10 |
Stęszew (szkoła specjalna) – Strykowo 14:20 |
14:20 |
14:20 |
Strykowo – Sapowice 14:25 – Srocko Małe 14:40 – Modrze 14:45 – Drożdżyce 14:50 – Stęszew 15:05 |
15:05 |
AUTOBUS NR 3
Godz. odjazdu |
Trasa |
Godz. przyjazdu |
12:30 |
Stęszew (szkoła specjalna) – Strykowo 12:40 – Sapowice 12:45 -Jeziorki 12:55 |
12:55 |
12:55 |
Jeziorki – Słupia 13:00 – Piekary 13:05 – Jeziorki 13:10 |
13:10 |
13:10 |
Jeziorki – Skrzynki 13:15 – Tomiczki 13:20 – Tomice 13:25 – Rybojedzko 13:25 – Mirosławki 13:30 – Wielkawieś 13:35 – Stęszew 13:45 |
13:45 |
13:45 |
Stęszew park 13:45 – Trzebaw 14:00 – Stęszew 14:10 (szkoła specjalna) |
14:10 |
14:10 |
Stęszew (szkoła specjalna) – Mirosławki 14:20 - Jeziorki 14:30 |
14:30 |
14:30 |
Jeziorki – Słupia 14:35 – Piekary 14:40 – Jeziorki 14:45 – Skrzynki 14:50 – Tomiczki 14:55 – Tomice 15:00 – Rybojedzko 15:00 – Mirosławki 15:05 – Wielkawieś 15:10 – Stęszew 15:20 |
15:20 |