Karty pracy na czas adwentu

W gonitwie przed Świętami Bożego Narodzenia łatwo zapomnieć o tym, co ważne. Spróbuj wraz z Rodzicami popatrzeć na Wasze drobne dobre gesty i zapisz je, by przypominać sobie, co tak naprawdę nadaje życiu smak :)

Zapiszcie w bombkach dobre uczynki z ostatnich dni - może nawet sami nie wiecie ile dobrego robicie wokół siebie. ta karta pracy pozwoli Wam to dostrzec na nowo.

W duchu tych współczesnych wartości przygotowaliśmy dla Was kalendarz, który można wydrukować w domu, na zadrukowanych z jednej strony kartkach tak, aby wykorzystać je w pełni. Każdego dnia do wykonania jest jedno zadanie.

W naszym kalendarzu, to Wy decydujecie którego dnia jakie zadanie będzie wykonywane. Będziecie mogli wziąć pod uwagę swój czas, energię i możliwości. Wiemy też, że nie wszystkie zadania muszą Wam się spodobać a także, że możecie mieć własne pomysły na przedświąteczne aktywności.

Kalendarz jest wyposażony w puste karty do samodzielnego wypełnienia, aby mógł być uszyty na miarę Waszych potrzeb i oczekiwań :)

Miłej pracy!

CHOINKA DOBRYCH UCZYNKÓW