Funkcjonowanie szkoły do 17.01

Szanowni Państwo,

w związku z przedłużeniem zawieszenia stacjonarnego funkcjonowania szkoły uprzejmie informuję:

- przedszkole działa normalnie. Osoby,które są zainteresowane opieką  nad dzieckiem w okresie: 23-24 grudnia, 28-31 grudnia, 4-5 stycznia proszone są o przekazanie informacji do sekretariatu do 10 grudnia. (dotyczy tylko dzieci przedszkolnych).

- szkoła funkcjonuje według dotychczasowych zasad (klasy 1-8), jednak w okresie 23-24 grudnia, 28-31 grudnia oraz 4-5 stycznia z uwagi na zawieszenie stacjonarnego funkcjonowania placówki przez MEN szkoła nie zapewnia opieki dzieciom.

- wprowadzono zmiany  do kalendarza roku szkolnego: 22 stycznia - wystawienie ocen przewidywanych, 29 stycznia - wystawienie ocen końcosemestralnych (zmiany zostały naniesione w kalendarzu w MOBIdzienniku i na stronie internetowej).

- z uwagi na ferie w okresie od 4 do 17 stycznia, dni 4 i 5 stycznia przestają być dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych (tzw. dni dyrektorskie).