Liga klas

W roku szkolnym 2019/2020 odbywać się będzie I edycja Ligi Klas organizowana przez Samorząd Uczniowski. Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów klas 4-8 a jego celem jest zintegrowanie zespołów klasowych, zaangażowanie uczniów w życie szkoły oraz wdrażanie do uczciwej rywalizacji.

HARMONOGRAM NA I SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

WRZESIEŃ I PAŹDZIERNIK:

Zbieramy:

a) makulaturę (zebraną makulaturę prosimy poszykować w 5kg paczki związane sznurkiem),

b) plastikowe nakrętki

c) kasztany.

04.10 przypada Międzynarodowy Dzień Zwierząt natomiast 25.10 to Dzień Kundelka, w związku z tym dodatkowo zbierana będzie karma dla zwierząt, którą następnie przekażemy do schroniska.

LISTOPAD:

22.11 przypada Dzień Kredki. Klasy rywalizują ze sobą w zbiórce kredek zarówno nowych jak i używanych. Używane kredki zasilą szkolną świetlicę w obu budynkach Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Strykowie natomiast nowe zostaną przekazane jako świąteczny dar w akcji charytatywnej.

GRUDZIEŃ:

Klasy angażują się w zbiórkę produktów spożywczych, które zostaną przekazane na akcję charytatywną.

Dodatkowo oceniana będzie świąteczna dekoracja klasy i stworzone przez uczniów oryginalne życzenia świąteczne.

STYCZEŃ:

13.01 obchodzony jest Dzień Sprzątania Biurka w związku z tym zachęcamy do uporządkowania swoich szuflad i blatów. Może znajdą się niepotrzebne kartki, kolorowe papiery, pisaki lub inne artykuły biurowe. Każda rzecz wspomoże naszą szkolną świetlicę i umożliwi jeszcze piękniejsze dekorowanie szkoły.

Styczeń to również czas kiedy kończymy I semestr i przyznane zostaną dodatkowe punkty:

a) nauka - klasy otrzymają punkty za średnie ocen wg podanej powyżej punktacji (klasa z najwyższą średnią otrzyma 6 punktów natomiast z najniższą 1 punkt)

b) frekwencja - klasy otrzymają punkty za frekwencję zgodnie z powyższą zasadą (od 1 do 6 punktów)

ZACHĘCAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W RYWALIZACJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI