Konsultacje dla rodziców - 13.10.2020 r.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że konsultacje 13 października odbędą się w formie stacjonarnej w godzinach 18.00 - 19.00.

Nauczyciele do piątku wyślą prośbę o spotkanie do tych z Państwa, z którymi chcieliby się  zobaczyć. Jednocześnie do piątku również  Państwo możecie zwrócić się z prośbą za pomocą mobidziennika do poszczególnych nauczycieli o spotkanie w dniu 13 października.

Uprzejmie prosimy o pojawienie się tych rodziców, którzy zostali zaproszeni przez nauczycieli lub sami zwrócili się do nauczycieli prośbą o spotkanie.

Przypominamy o obowiązku zasłania ust i nos oraz dezynfekcji rąk podczas spotkań w szkole.

Harmonogram konsultacji (wykaz nauczycieli wraz z salami, w których będą  się znajdować) będzie dostępny w piątek na stronie internetowej.

Igor Bykowski

dyrektor ZSP w Strykowie