Komitet Rodzicielski 2020

Szanowni Państwo,

decyzją Prezydium Rady Rodziców składka na komitet rodzicielski w roku szkolnym 2020/2021 bedzie wynosić:

1. na pierwsze dziecko 50zł,

2. na drugie i kolejne dziecko 25zł,

czyli jeśli ktoś ma trojkę dzieci to za komitet będzie miał do zapłaty 100zl.

Prosimy, żeby w klasach zebrać pieniądze na komitet na pierwszym zebraniu, tj. 08 września. Następnie przewodniczący trójki klasowej przyniesie i przekaże składki skarbnikowi Rady Rodziców w dniu 15.09 na pierwszym spotkaniu.

Jednocześnie przypominamy, że wpłaty na Komitet są dobrowolne, ale dzięki niej Rada Rodziców organizuje lub współorganizuje wycieczki, spotkania , czy wzmacnia obsadę opiekunów podczas tych działań, współdziała też w zakresie zabezpieczania materialnej strony działania szkoły (np. poprzez zbiórkę funduszy lub rzeczy na określone cele), dzięki tym funduszom istnieje możliwość zakupu nagród dla uczniów, którzy biorą udział w konkursach oraz uczniów, którzy otrzymują w klasach 4-8 świadectwo z "czerwonym paskiem", a w klasach 1-3 dla prymusów.