Dzień Seniora – 24.01.2020 r.

„Niech nam żyją wszystkie babcie i dziadkowie też, bo bez nich jest świat markotny, o czym dobrze wiesz…”

Śpiewali: dzieci, młodzież i dorośli na dorocznej uroczystości z okazji Dnia Seniora w dniu 24.01.2020r. Tym razem na program złożyły się głównie występy przedszkolaków, a także uczniów klasy II i III szkoły podstawowej. Nie zabrakło popisów tanecznych, zręcznościowych, wierszyków, piosenek, a także akcentów „gwarowych” w wykonaniu uczennic wyróżnionych w tegorocznym Gminnym Konkursie Gwary Poznańskiej- Ady i Antoniny Brzostowskich.  Oprócz wykonawców życzenia naszym Drogim Babciom i Dziadkom złożyli: pan dyrektor Igor Bykowski, Burmistrz Gminy Stęszew pan Włodzimierz Pińczak oraz proboszcz parafii strykowskiej ksiądz Tomasz Kokornaczyk. Organizatorem uroczystości była Rada Sołecka, Rada Rodziców przy współudziale społeczności szkolnej ZSP w Strykowie.