PODSUMOWANIE AKCJI CZYTELNICZYCH

PODSUMOWANIE AKCJI CZYTELNICZYCH W RAMACH MIĘDZYNARODOWEGO MIESIĄCA BIBLIOTEK SZKOLNYCH

W ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych w klasach II i III została ogłoszona akcja „ Jesienne czytanie”. Polegała ona na tym, że w klasach uczniowie rywalizowali , kto przeczyta najwięcej książek w miesiącach od października do grudnia.

I tak w klasie II :

1 miejsce zajęła Inga Kozłowska, II -Filip Antkowiak, a III Lena Białas. Wyróżnienie w tej klasie otrzymał Henryk Mikołajczak.

W klasie III : I miejsce przypadło Ninie Bobrowskiej, II zajął Jakub Jarmuszkiewicz, a III – Adam Hudzia. Wyróżnienie otrzymały: Julia Kempa, Zuzanna Szulc i Laura Krawczak.

Jednocześnie informujemy, że akcja będzie kontynuowana w ramach „ Wiosennego czytania” . Zachęcamy obydwie klasy do ponownej rywalizacji w czytaniu.

W klasach starszych uczniowie przypinali liście z tytułami przeczytanych książek, zachęcając w ten sposób innych do ich przeczytania. Akcja będzie kontynuowana w ramach„ Wiosennego czytania”. Zachęcamy w związku z tym wszystkich do zaangażowania się ponownie w tą akcję.